Casa 15 Boutique Miraflores
Het comfortabele Casa 15 Boutique Miraflores Lima hotel bevindt zich in de wijk de wijk Costa Verde in Lima, op 2 km van culturele bezienswaardigheden, zoals het Amano Museum.
De bed en breakfast ligt binnen 18 minuten lopen vanaf MAC - Museo de Arte Contemporáneo de Lima, op 10 minuten rjden vanaf het Lugar de la Memoria. Dit hotel bevindt zich amper 150 meter van de bushalte Airport Hilton, vrij dicht bij het Leuro-gebied. Casa 15 Boutique Miraflores bevindt zich op sechts 25 minuten wandelafstand van de Brug der Zuchten en andere belangrijke bezienswaardigheden van Lima. Het pand in Lima is in de buurt van Telecabina Miraflores kabelbaan station.
De kamers hebben een keuken en een eetgedeelte, evenals gratis Wi-Fi voor uw gemak.
Een Amerikaans ontbijt is elke ochtend beschikbaar. Los Bachiche ligt zeer dicht bij Casa 15 Boutique Miraflores Lima, de afstand is op 100 meter verderop.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Kluisje
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Alleen volwassenen
- Brandblussers
- Keycard toegang
- Toegangssleutel
Horeca
- Gedeelde keuken
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
Diensten
- Huishouding
Kamervoorzieningen
- Geluiddichte kamers
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Kan ik mijn auto vlakbij comfortabele Casa 15 Boutique Miraflores hotel parkeren?
Comfortabele Casa 15 Boutique Miraflores hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - ❓
Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in comfortabele Casa 15 Boutique Miraflores hotel?
Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van comfortabele Casa 15 Boutique Miraflores hotel. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie. - ❓
Worden er schoonmaakdiensten aangeboden in Casa 15 Boutique Miraflores hotel?
Ja, Casa 15 Boutique Miraflores hotel biedt huishouden en 24-uurs huishouding aan.